2020-10-01, ketvirtadienis, 08:11.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 07:22, leidžiasi 18:51, dienos ilgumas 11:29.

Švenčių belaukiant

2019-11-22, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Švenčių belaukiant

Po truputį gatvėms ir vitrinoms puošiantis įvairiaspalvėmis lemputėmis su nekantrumu pradedame laukti Kalėdų eglės įžiebimo šventės, kuri šiemet vyks gruodžio 6 d. Didžiosios Rinkos aikštėje, Kėdainiuose. 

 

Laukiant Kalėdų eglės įžiebimo nuo 16 val. Didžiosios Rinkos aikštėje šurmuliuos kalėdinė mugė, kurioje kėdainiečiai ir miesto svečiai galės įsigyti tautodailininkų, amatininkų darbų, kulinarinio paveldo ir ūkininkų gaminamos produkcijos.

 

Nuo gruodžio 6 d. bus atidarytas Kalėdinio pašto skyrius, taigi galėsite išsiųsti parašytą laišką Kalėdų Seneliui.

 

Maltos ordino pagalbos tarnybos Kėdainių  grupė Kalėdų eglės įžiebimo metu rengs akciją ,,Maltiečių sriuba“, o Kėdainių rajono moterų krizių centras pristatys savo veiklą.                               


Nuo 18 val. koncertuos „Lauros studija“ gyvuojanti daugiau nei dešimt metų, kurios repertuare lyriškos, jausmingos, populiarios dainos, tokios kaip „Paukštis ir žuvytė“, „Tuk tuk, širdele“, „Sparnai gerumo“. Choras „Mažasis chameleonas“ džiugins autorine teatralizuota dainų programa.


„Viduramžių LT“ komanda dovanos daugybe gerų emocijų su grandioziniu ugnies, pirotechnikos ir šviesios spektakliu „Feniksas“. Tai unikalus spektaklis, kurio metu šokis ir galybė pirotechnikos efektų susipina į nepakartojamą nakties reginį. Kalėdų egles įžiebimo ceremonijai vadovaus Kalėdų Senelis.
 

 

nuotr. / 2018 m. Kalėdinė eglutė Kėdainiuose

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt