2020-05-28, ketvirtadienis, 03:54.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:52, leidžiasi 21:37, dienos ilgumas 16:45.

Nedelsiant į pranešimą sureagavę Kėdainių rajono pareigūnai išgelbėjo jauno vyro gyvybę

2018-12-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Nedelsiant į pranešimą sureagavę Kėdainių rajono pareigūnai išgelbėjo jauno vyro gyvybę

Vėlų gruodžio 4-osios vakarą, apie 21.05 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo sunerimusios gyventojos pranešimą apie galimai dingusį jos sūnų, gimusį 1995 metais. Jaunuolis dar tą pačią dieną, ryte, bendravo su tėvais, tačiau po 16 val. telefonu su juo susisiekti jau nepavyko.

 

Moteris pareigūnams pranešė, jog nei sūnaus, nei jo automobilio „Opel Astra" jo gyvenamoje vietoje nėra, jaunuolio telefonas yra įjungtas, tačiau juo niekas neatsiliepia. Taip pat sulaukta informacijos, jog sūnus apie 16 val. prie draugo namų paliko įvairius daiktus bei raštelį, kuriame dėkojama ir atsisveikinima.

 

Nedelsiant pareigūnams sureagavus į gautą informaciją, pradėta dingusiojo paieška. Vos per 15 min. pareigūnai nustatė galimą vaikino buvimo vietą ir dingusįjį rado Kėdainių rajone, Šingailių kaime esančiame miške, automobilyje „Opel Astra". Kėdainių rajono pareigūnams priėjus prie automobilio pastebėta, jog vaikinas sėdi vairuotojo vietoje ir rankose laiko peilį. Operatyvių ir profesionalių pareigūnų veiksmų dėka, perpjovus bagažinės salono pertvarą, išmušus vairuotojo durelių stiklą, peilis iš vaikino buvo paimtas ir vaikinas saugiai pristatytas į gydymo įstaigą.

 

Kiekvieno žmogaus sveikata, o ypač gyvybė - itin svarbi, tad pareigūnai viliasi, jog nei šis vyras, nei joks kitas gyventojas nepakartos tokio neapgalvoto žingsnio. Prireikus pagalbos daugiau informacijos apie pagalbos galimybes Kauno mieste galite rasti www.tunesivienas.lt

    
                                                                                                                                           Kauno apskr. VPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt