2020-07-08, trečiadienis, 03:08.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:54, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:56.

Kėdainių kultūros centras pradeda naują veiklos sezoną (1)

2018-09-25, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kėdainių kultūros centras pradeda naują veiklos sezoną

                                  Tai kas nauja

 

Kėdainių kultūros centras jau aštuntą dešimtį skaičiuojanti kultūros įstaiga, pradeda naują veiklos sezoną, tęsdamas tradicijas ir ieškodamas naujų veiklos formų.

 

Kėdainių kultūros centro ir Kauno lėlių teatro neseniai pasirašyta bendradarbiavimo sutartis jau davė vaisių. Spalį Kėdainių kultūros centre bus eksponuojamos lėlės iš Kauno lėlių teatro. Ši paroda ypatingai turėtų patikti mažiesiems kultūros mylėtojams. O kas nespėsite parodos atidaryti, tai atvykite jos uždaryti, bus verta, nes Kauno lėlių teatras lapkritį parodą uždarys šauniu spektakliu. Dar viena naujiena –  renginių ciklas „(Ne) pirmas kartas Kėdainiuose“. Tai naujas šviežio oro gūsis Kėdainių kultūriniame gyvenime. Netradicinio formato susitikimais su įdomiais žmonėmis netikėtose vietose šį sezoną jus stebins Kėdainių kultūros centras. Mėgstantiems ne tik lankytis renginiuose, bet ir kurti patiems, spalio ir lapkričio mėnesiais siūlome išbandyti net 6 vaizduojamojo meno technikas. O po 8 edukacijų vieną savo sukurtą meno kūrinį galėsite išvysti parodoje „Išraiškos“ Kėdainių kultūros centro fojė. Į edukacinius užsiėmimus registracija būtina! Taigi, sekite tolesnę informaciją. Kinomanams taip pat džiugi žinia, Kėdainiuose galėsite pamatyti naujausius kino filmus. Taigi, kodėl vykti į kino teatrą, jei kinas pats gali pas jus atvykti?..

 

                                                                                    Patogu

 


Tiesiog privalome paminėti, kad Kėdainių kultūros centre vyksta komerciniai renginiai, į kuriuos bilietus galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje jums patogiu laiku (12-18 val.) arba internetiniame portale bilietai.lt. Būkite aktyvūs ir dalyvaukite Kėdainių kultūros centro facebook‘o paskyroje rengiamuose konkursuose ir galbūt jūs laimėsite kvietimus. Galėsite į jums patinkantį renginį eiti nemokamai ne tik pats, bet kartu pasikviesti ir draugą.
 

 

                                                 NVŠ programos – būdas kūrybingai tobulėti

 

Kultūros centras visada atviras jaunimui. Kėdainių kultūros centre, Pelėdnagių ir Vilainių skyriuose veiks net 5 neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ)  programos, kurias finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė. NVŠ programa „Teatras – savęs pažinimo ir raiškos būdas“ gali būti jūsų tramplynas į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, etninės kultūros programa „Šuldu buldu kakaryko“ pavers jus etnokultūros žinovu, programos „Choras, daina ir aš“ metu įsitinkinsite, kad dainuoti gali kiekvienas. Lančiūnavos bendruomenės centre veiks NVŠ programa „Lietuvių tradicijos, papročiai bei šventės“, šios programos dalyviai ne tik patys labai gerai išmanys lietuvių etnokultūros tradicijas bei papročius, bet jų galės pamokyti ir kitus. Pelėdnagių skyriuje veiksianti NVŠ programa „Per šokį atrandu save“ padės jums save atrasti šokių aikštelėje. Dalyvavimas šiose NVŠ programose kainuos jums tik jūsų laiką. Taigi, pasitikrinkite savo dienotvarkę, mes jūsų laukiame. 

 

                                              Tradicijos, kurias išlaikyti būtina – tapkite to dalimi

 

Sezono  pradžioje kviečiame įsilieti į meno mėgėjų kolektyvų veiklą – naujų narių laukia pagyvenusių liaudiškų šokių grupė „Lankesa“, folkloro ansamblis „Jorija“, vaikų ir jaunimo teatro studija „Polėkis“, vaikų folkloro ansamblis „Kleketukai“, vaikų popchoras „Perliukai“ laukia 4–7 m. vaikų, o vaikų popchoras „Skambantis perliukas“ 7–12 m vaikų. Liaudiškos muzikos kapela „Vilainiai“ laukia muzikanto mokančio groti akordeonu, o štai kamerinis choras „Ave Musica“ kviečia prisijungti naujus narius nuo 16 metų. Mėgėjų meno kolektyvų veikloje galite dalyvauti nemokamai. Tik patys dalyvaudami galėsite suprasti, kiek atsiveria naujų galimybių kurti, bendrauti,  keliauti.

 

                                                                                Ar tik mieste?

 

Kėdainių kultūros centras turi net 7 skyrius: Kalnaberžės, Labūnavos, Nociūnų, Pelėdnagių, Surviliškio, Tiskūnų ir Vilainių. Skyriuose rengiami jau tradiciniais tapę ir nauji renginiai, veikia mėgėjų meno kolektyvai, kurie kviečia prisijungti naujus narius ir kartu puoselėti mėgėjų meną. Labūnavos skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Barupė“ laukia grojančių armonika, birbyne, klarnetu, taip pat dainuojančio linksmo jaunimo, kuriam patinka liaudies muzika. Naujų narių ieško ir Labūnavos skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Vaivorykštė“. Tiskūnų skyriaus folkloro ansamblis „Žalasys“ kviečia prisijungti neabejingus liaudies muzikai. O štai naujų narių ieško net 3 Vilainių skyriuje veikiantys mėgėjų meno kolektyvai. Tai vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“, Lančiūnavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ ir mišrus vokalinis-instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“, kuris kviečia prisijungti į instrumentinę grupę.

 

Surviliškio skyriuje turi kuo pasigirti, jame veikianti humoro grupė „Bobų radijas“, šį sezoną ji švęs garbingą 20 metų veiklos jubiliejų. Jubiliejus bus paminėtas kaip dera šiai humoro grupei. Naujo veiklos sezono metu Tiskūnų skyrius planuoja surengti folkloro kolektyvų šventę, o į Vilainių skyriaus organizuojamus renginius atvykę džiaugsitės jau renovuota sale, kurioje netrukus planuojamos 3 Vilniaus miesto teatro „Atviras ratas“ premjeros.

 

                                                                                       Pabaigai...

 

Kaip visada, informaciją apie Kėdainių kultūros centre ir Skyriuose vyksiančius renginius bei VISAS naujienas galite rasti internetinėje svetainėje www.kedainiukulturoscentras.lt  ir Kėdainių kultūros centro facebook‘o paskyroje.
Galbūt jūs turite idėjų,  joms reikalingų kompetencijų ir norite tapti Kėdainių kultūros centro ar jam priklausančių skyrių meno kolektyvų vadovu. Kreipkitės į Kėdainių kultūros centro direktorę Oną Mikalauskienę elektroniniu paštu kulturoscentras.kedainiai@gmail.com arba telefonu 8 616 71 509


 


 

Contact form

 

Boleslovas 2018-09-26 13:22:22 IP: 78.61.90.165

O kaip naujų rūmų statyba?

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt