2018-05-21, pirmadienis, 07:56.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 05:02, leidžiasi 21:26, dienos ilgumas 16:24.

Išleista XXIV Kėdainių kalbų mokyklos absolventų laida

2017-06-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Išleista XXIV Kėdainių kalbų mokyklos absolventų laida

Gegužės 30 dieną į Daugiakultūrį centrą rinkosi Kėdainių kalbų mokyklos alsolventai, su gėlėmis rikiavosi jų pasveikinti atėję tėveliai ir draugai. Čia visų laukė viena gražiausių mokyklos švenčių – iškilminga Neformaliojo vaikų švietimo XXIV absolventų laidos pažymėjimų įteikimo ceremonija, kurioje dalyvavo ir rajono meras Saulius Grinkevičius.

 

Šį kartą viskas vyko kiek kitaip. Šventės vedėjus pakeitė mokinio ir mokytojo duetai, kurie simbolizavo jaunystę ir brandą ir atskleidė absolventų užsienio kalbų žinias. Vyriausieji mokyklos mokiniai padėkos ir atsisveikinimo žodžius tarė prancūzų, vokiečių ir anglų kalbomis.

 

Šventėje dalyvavęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius nenusileido kalbinukams ir sveikinimo kalbą pradėjo lenkiškai.

 

„Kai 1991 metais buvo įkurta Kėdainių kalbų mokykla, buvo tas laikmetis, kai atsivėrus šalies sienoms labai reikėjo mokytis užsienio kalbų. Man labai smagu, kad šiandien mokoma jau šešių užsienio kalbų, o nuo ateinančio rudens planuojama mokyti dar ir kinų kalbos, kuri tikrai bus labai svarbi ateityje. Man patinka lietuvių liaudies patarlė „Moki žodį, žinai kelią“, todėl sveikinu absolventus ir tikiuosi, kad šioje mokykloje praleisti metai jums tikrai duos naudos gyvenime“, – sakė S. Grinkevičius.

 

Rajono vadovas absolventams palinkėjo gero skrydžio ir atminimo dovanėlėmis bei padėkomis už pilietiškumą, aktyvų ir geranorišką bendradarbiavimą, vykdant Kalbų mokyklos projektus, apdovanojo Ugnę Grigaitytę, Faustą Miglę Petkutę ir Gužauskaitę, Evą Vanagaitę.

 

Kalbų mokyklos direktorė Aida Bilinskienė pasidžiaugė, kad mokykla jau yra išleidusi daugiau kaip 1000 formalųjį švietimą papildančią kalbų mokymo programą baigusių mokinių. Šiais metais dar 29 absolventams įteikti programos baigimo pažymėjimai. Kartu su mokyklos baigimo pažymėjimais Rūtai Galinkevičei, Vestai Jakštaitei, Žygintai Šmulkštytei ir Kasparui Vilkevičiui už labai gerus mokymosi rezultatus įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanos.

 

Direktorė vylėsi, jog kiekvienas išeinantis absolventas gavo tai, ko norėjo: žinių, draugų, neformalaus bendravimo su mokytojais, o galbūt išmoko planuoti savo laiką ir kitais metais grįš mokytis naujų kalbų.

 

Šią iškilmingą valandą pasveikinti absolventų atvyko ir III kurso moksleiviai, kurie įteikė pačių keptas pasagėles – sėkmės ir gerovės simbolį.

 

Tėvų vardu kalbėjusi Genė Galinkevičė absolventams palinkėjo nesustoti ir siekti daugiau, į iškilusias kliūtis žiūrėti kaip į galimybes, o į Kalbų mokyklą grįžti pasigirti savo pasiekimais ir nuveiktais darbais.

 

Šventės metu visus džiugino Urtės Šantaraitės ir Donatos Grigaitytės atliekami muzikiniai numeriai.

 

Kartu nusifotografavę absolventai su mokytojais atsisveikino iki birželio 7 dienos, kada vyks į nacionalinį Kauno dramos teatrą žiūrėti spektaklio „Aušros pažadas“.

 

Kėdainių kalbų mokykla – neformaliojo vaikų švietimo įstaiga, ugdanti Kėdainių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lingvistinę, sociokultūrinę ir komunikacinę kompetencijas. Ji yra vienintelė tokio tipo įstaiga Lietuvoje.

 

Pagal įvairias kalbų mokymo programas mokosi 434 asmenys (2017-05-01 duomenys).

 

Iš viso nuo Kėdainių kalbų mokyklos įsteigimo 1991 metais ją baigė 1 055 absolventai (pagal ketverių metų programą).

 

Šiuo metu čia dirba 17 mokytojų.

 

Mokoma anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų, norvegų kalbų.

 

Kėdainių kalbų mokyklos ir Kėdainių rajono savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 44 440
e.p. info@manokedainiai.lt