2020-07-08, trečiadienis, 04:16.     Šiandien Kėdainiuose saulė teka 04:54, leidžiasi 21:51, dienos ilgumas 16:56.

Daugiausia šimtukininkų – Šviesiojoje gimnazijoje

2017-07-17, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Daugiausia šimtukininkų – Šviesiojoje gimnazijoje

Šią savaitę miesto ir rajono gimnazijose vyko brandos atestatų įteikimo šventės. Penkiolikatąją Šviesiosios gimnazijos abiturientų laidą Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčioje sveikino Kėdainių rajono savivaldybės meras meras Saulius Grinkevičius bei savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vyr specialistė Rasa Petrėtienė.

 

Rajono vadovas S. Grinkevičius, keturiems gabiausiems Šviesiosios gimnazijos abiturientams įteikęs padėkas ir atminimo dovanėles, visiems buvusiems gimnazistams linkėjo didžiausios sėkmės gyvenimo kelyje ir jokiu būdu nepamiršti gimtojo krašto, taip pat tikėti savimi ir Lietuva ir tuo, kad ateityje gyvenimas bus dar geresnis.

 

Evangelikų reformatų bažnyčioje vykusios šventės metu mero padėkomis buvo apdovanoti labiausiai mokslo srityje nusipelnę moksleiviai – Gintarė Meilūnaitė, Tadas Paškevičius, Gedvilė Orintaitė, Šarūnas Sadauskas.

 

Šimto balų įvertinimais džiaugiasi dvi miesto gimnazijos. Šviesiosios gimnazijos abituriantai gavo net dvylika šimtukų, daugiau nei per pastaruosius dvejus metus, o „Atžalyno“ – devynis.

 

„Atžalyno“ gimnazijos abiturientas Deividas Tamkus surinko net keturis šimto balų įvertinimus – jis puikiai išlaikė matematikos, fizikos, informacinių technologijų ir anglų kalbos egzaminus.

 

Po du šimtukais gavo du Šviesiosios gimnazijos abiturientai Rusnė Kuliešaitė (už lietuvių kalbos ir matematikos egzaminus) ir Valdas Šorys (už matematikos ir informacinių technologijų egzaminus).

 

Didelei daliai abiejų miesto gimnazijų abiturientų iki maksimalaus įvertinimo pritrūko labai nedaug – jie surinko nuo 86 iki 99 balų.

 

Puikiais rezultatais gali pasidžiaugti ir kitos rajono gimnazijos. Šėtos gimnazistas Martynas Pavlavičius šimtuką pelnė už anglų kalbos egzaminą, o Akademijos gimnazistė Leonarda Palaimaitė – už matematikos egzaminą.

 

Rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius džiaugėsi, kad šiemet egzaminų rezultatai buvo geresni nei ankstesniais metais.

 

„Šiais metais mūsų abiturientams geriau sekėsi laikyti tiksliųjų mokslų egzaminus, nei humanitarinių. Mokinių, išlaikiusių egzaminus 86−99 procentais, rezultatai taip pat yra geri. Štai lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą šiais aukštais balais šalyje išlaikė 8,95 proc. mokinių, Kėdainiuose rodiklis aukštesnis ir sudaro 12,4 proc. Lyginant Lietuvos ir Kėdainių rajono mokinių valstybinius brandos egzaminų rezultatus matematiką išlaikė 10,5 proc. ir 8,2 proc., fiziką – 7,5 proc. ir 9 proc., geografiją – 3,7 proc. ir 4,7 proc, anglų kalbą – 21,7 proc. ir 21,1 proc., o rusų kalbą – 37 proc., ir 50 proc.“, – sakė J. Lukoševičius.

 

Kėdainių rajono savivaldybės informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKėdainiai.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokedainiai.lt